Модульні меблі Possi BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Фабрика Black Red White (Польща) пропонує всім бажаючим скористатися унікальною пропозицією по створенню індивідуальних меблів для свого інтер'єру. Представлена ​​колекція Possi BRW є проривом в модульній системі меблів, яку можна самостійно проектувати. Тут зроблена ставка на творчість, яка пропонує взяти на себе роль дизайнера для створення меблів за вашим побажанням.
На першому етапі необхідно підібрати з системи Посс БРВ меблеві елементи для облаштування ваших кімнат. Потім вибрати каркас меблів з трьох основних кольорів: світлого «дуб сан-ремо», сірого «вольфрам» і «білого». На останньому етапі вам потрібно буде грунтовно попрацювати з фасадом, підібравши його колір серед 32 пропозицій. Як бачите, дійсно майже необмежені можливості, адже можна зупинити свій вибір не просто на якомусь одне кольорі, а зробити певні акценти, що гармоніюють або контрастують з основним кольором фасаду.
У колекції Possi BRW просто величезний асортимент різноманітних виробів, з яких можна підібрати необхідні меблеві модулі для спальні, дитячої, вітальні, передпокої, їдальні і домашнього кабінету. Меблі виготовляється з екологічно чистого ДСП. Всього налічується 38 модульних елементів, представлених: Ліжком;
Шафами; Комодами (в т.ч. і мобільним комодом); Вітринами; Стелажами; Тумбами; Столами (журнальними, письмовими, обідніми); Полками; Подкроватний ящик; Вішалкою; Дзеркалом.
Запрошуємо поринути в захоплюючий світ дизайну та модульну систему Посс БРВ купити в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо швидку і якісну доставку за вказаною вами адресою.
0 грн.