Модульні меблі Bari BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Модульна система Bari - це нова розробка польської меблевої фабрики Black Red White (BRW). Вона поєднує в собі стильні обрамляють елементи і шпоновані стільниці, систему професійних напрямних з тихим закриттям фасадів і виразну фактуру поверхонь. Назва нової колекції модульних меблів Барі співзвучна з назвою міста-порту в Італії. Безсумнівно, це одна з найбільш чудових модульних систем, що з'явилися в 2015 році, яка заслуговує захоплених епітетів завдяки своїм витонченим і виключно стильному виконанню. До складу модульної системи Барі БРВ входять 18 меблевих елементів, що поєднують в собі природну красу дерева і виразність білосніжних панелей. Модульна система Bari дозволить облаштувати інтер'єр вітальні, спальні і їдальні, надавши єдине стилістичне рішення для квартири або приватного будинку. Білосніжно-глянцеві фасади здатні зробити будь-яку кімнату більш світлою і виключно комфортною. Для різноманітних варіантів компонування тут представлені наступні меблеві елементи: Вітрини; Комоди; Ліжко; Полички; Стіл; Журнальний стіл; Шафи; Навісна шафка; Шафка під ТВ; Прікроватний шафку.
Виробник модульної системи Барі - польська меблева фабрика BRW (Black Red White) вже більше 20 років лідирує в даному сегменті випускається. Кожен виріб характеризується доскональним якістю виконання, чудовим дизайном, надійністю і довговічністю використання, застосуванням інноваційних розробок, безпекою і екологічністю. Зокрема, нова модульна система Bari є яскравою демонстрацією досягнень фабрики у своєму прагненні до досконалості і доскональности. З її допомогою можна облаштувати не тільки приватний інтер'єр, але і створити чудову обстановку в номері готелю, санаторію, пансіонату або будинку відпочинку. Підбір різної комплектації елементів надає безмежні можливості для компонування та отримання найкращого рішення для інтер'єру.
Запрошуємо вас купити модульну систему Барі БРВ в нашому інтернет-магазині з доставкою за вказаною вами адресою. Вона буде чудовим сучасним рішенням, що демонструє доскональність стилю, виразність форм обрамляють елементів, білосніжний глянець фасадів, виняткову практичність і функціональність.
0 грн.