(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Модульні меблі NEPO BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Стильна і функціональна модульна система Nepo BRW від виробника Black Red White (Польща) дозволить створити дружній інтер'єр для всіх членів сім'ї. За допомогою цієї меблевої колекції можна практично облаштувати в сучасному стилі дитячу кімнату, вітальню, передпокій і домашній кабінет, максимально використовуючи навіть найменші простору.
Меблі Непо БРВ характеризують прості геометричні форми, ручки з алюмінію і величезний вибір стелажів, тумб різних призначень, комодів, столів, вішалок і ліжок для всіх членів сім'ї. Як матеріал використовується екологічно чиста ДСП в 3-х можливих кольорах: темному «венге», класичному білому і у поєднанні білого і «дуб Сонома», контрастно гармонують один з одним. Деякі стелажі можна замовити в світлому кольорі «дуб Беллуно».
Щоб максимально використовувати простір, в колекції Nepo BRW є висувні ящики для ліжок, кутова шафа, підлогові і навісні стелажі з великою кількістю відсіків. Всього налічується 39 модульних елементів, представлених: ліжка (4 варіанти); Шафами;
Комодами; Столами (письмовими та журнальними);
Тумбами (включаючи по кілька варіантів ТБ і тумб для взуття); Стелажами; Пеналом; Висувними ящиками для ліжок; Вішалками.
Запрошуємо оформити кімнати в вашому домі у дружній атмосфері і модульну систему Непо БРВ купити у нас в інтернет-магазині з швидкою і акуратною доставкою. Ви можете замовити будь-яку комплектацію, кожен елемент буде окремо упакований з повним набором фурнітури і кріплення.
0 грн.