Модульні меблі RABESCA BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Інноваційний дизайн модульної системи Rabesca BRW польського виробника - компанії Black Red White допоможе вам організувати функціональний, модний і сучасний інтер'єр. Колекція оформлена в простому, мінімалістичному стилі і ідеально підходить для приміщень в сучасному дизайні. У представлених меблів немає ручок, також вона виділяється декоративними вставками і алюмінієвими рамами вітрин в сталевому кольорі.
Для виготовлення колекції Рабеска БРВ використовується екологічно чиста ДСП і загартоване скло, задня стінка корпусу і низ ящиків зроблений з плит ХДФ, бездоганну роботу з відкриття / закриття виконують фірмові петлі і роликові напрямні Hettich (Німеччина). Є два варіанти забарвлення: світла - «дуб Вілсона» і темна - з багатими коричневими відтінками «Альгамбра». У декількох виробів фронти висувних ящиків робляться в глянці «беж шампанський» і «темно-коричневою» забарвленні.
У колекції Rabesca BRW представлено творче рішення у вигляді сполучення фасаду із твердих матеріалів і скла з підсвічуванням за допомогою світлодіодних ламп. Дана модульна система надає можливість оформити вітальню будь-якого розміру. Окремі елементи можуть бути встановлені в їдальні або спальні. Всього налічується 12 виробів, представлених: комод (3 варіанти); Шафою; Вітринами (3 варіанти); Тумбою ТВ;
Обіднім і журнальним столом; Полицями (2 варіанти).
Запрошуємо модульну систему Рабеска БРВ купити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Ми гарантуємо акуратну доставку за вказаною вами адресою.
0 грн.