Модульні меблі Antica BRW

Модульна система Antica, створена для тих, хто віддає перевагу античний строгий стиль в оформленні свого інтер'єру. Вона є чудовим рішенням для облаштування спальні і вітальні в єдиному стилі. Кожен виріб відрізняється своєю виразністю і добротністю форм. Товщина фасадів модульної системи Антика БРВ становить 50 мм, що підкреслює вибраний дизайн її виконання. Для отримання ще більшого візуального ефекту виробник передбачив установку підсвічування вітрин, яка отримується окремо. У модульну систему Anticca входять 10 елементів, виконаних в стильному античному відтінку дерева «Дуб Monument», ідеально поєднується з текстурою. Дана колекція меблів представлена ​​наступними елементами: Ліжком; Комодами; Тумбою; Вітринами; Тумбою під ТВ; Шафами.
Використання модульної системи Антика не обмежується приватними інтер'єрами. Її можна використовувати для облаштування номерів готелів, санаторіїв, будинків відпочинку і пансіонатів. Добротний античний вид колекції доповнений не менше грунтовним виконанням і високою надійністю. Зокрема модульна система Anticca має вітрини з загартованим склом, тут використані інноваційні механізми «тихого закриття» зі спеціальними петлями і напрямними. Відсутність ручок є ще однією істотною перевагою, привносячи додатковий елемент надійності і довговічності використання. Зауважимо, що виробник цієї модульної системи - польська меблева фабрика Black Red White вже 20 років займає лідируюче місце в цьому сегменті продукції.
Тому, якщо вам необхідно виконати декорування інтер'єру в спальні або вітальні, і ви віддаєте перевагу добротний античний стиль, то модульна система Антика БРВ буде одним з найкращих рішень. Вона демонструє красиву деревну структуру, унікальний природний відтінок «Дуб Монумент», поєднує в собі функціональність, практичність і надійність. Якщо ви доповніть вітрини підсвічуванням, то від вашої меблів просто неможливо буде відірвати погляд. З її допомогою ви привнесе в кімнату атмосферу тепла і затишку, отримавши надзвичайно стильний і комфортний інтер'єр. Модульність елементів, у свою чергу, надає можливість зробити компоновку меблів саме так, як вам необхідно. Різноманіття варіантів розстановки - ще одна істотна перевага меблів від виробника Black Red White.
Запрошуємо вас купити модульну систему Антика БРВ з швидкою і акуратною доставкою за вказаною вами адресою в нашому інтернет-магазині. Кожен виріб поставляється в окремій упаковці, що містить всі його елементи з ДСП, а також комплект кріплення, фурнітуру та докладну інструкцію по збірці.
0 грн.