Модульні меблі Optica BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Естетична колекція, представлена ​​у вигляді системи Optica BRW польською компанією-виробником Black Red White, виконана в сучасному поєднанні кольорів: біля фасаду - яскравий відтінок сірого вольфраму, для корпусу використовується забарвлення волоського горіха Columbia. Вона ідеально підходить всім прихильникам мінімалізму в інтер'єрі. Її характеризує геометричність форм, скошенность кутів, подовженість ручок, продумане енергоефективне освітлення за допомогою точкових світлодіодних ламп.
Для виготовлення меблів Оптика БРВ застосовується ламіноване ДСП, якісні петлі і напрямні, що забезпечують бездоганну роботу, для вітрин - безпечне скло Antisol Grafit, що минув загартування. Підсвічування встановлена ​​у навісний і підлогових вітрин і в комоді-буфеті. На стільниці журнального столика для підвищеної стійкості до подряпин є захисна плівка.
Усього в колекції Optica BRW налічується 19 модульних елементів, представлених: комод, в т.ч. комодом-буфетом; Підлоговим і навісними шафами; Тумбами, включаючи 2 варіанти ТВ тумб;
Пеналом; Підлоговими і навісний вітринами; Журнальним столом.
Використовуючи такий великий асортимент модулів, можна легко розробити персональний декор вітальні і їдальні у вашому домі.
Запрошуємо всіх цінителів мінімалізму купити модульну систему Оптика БРВ в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою за вказаною вами адресою. Представлену колекцію ви можете замовити як цілим комплектом, так і модульно.
0 грн.