Модульні меблі VOX

Польська компанія ВОКС є досить досвідченим виробником меблів, працюючи в даному напрямку з 1990 року. Обрана стратегія розвитку дозволила за 27 років зайняти провідні позиції серед меблевих фабрик Польщі і вийти на світові ринки. В даний час модульні системи VOX поставляються в країни Європейського союзу, СНД, Азії та Америки. Впроваджуючи інноваційні технології виробництва модульних меблів і актуальні дизайни, при цьому, не забуваючи традиції меблевих майстрів, компанія пропонує покупцям унікальні рішення для облаштування інтер'єрів, яскраво виділяються у своїй конкурентній категорії. Базові принципи виробника засновані на високій якості продукції, що отримується внаслідок досконально налагоджених технологічних процесах і широкій гамі авторських дизайнерських колекцій, щорічно поповнюється новинками. Результат плідної роботи конструкторів, технологів і дизайнерів втілюється в чудових виробах, що вражають красою свого виконання і виключно зручними у використанні.
Використовуючи онлайн каталог модульних меблів ВОКС і можливості нашого інтернет-магазину, вітчизняні покупці зможуть познайомитися з асортиментом виробника і замовити вибрані елементи, істотно заощадивши час і гроші. Завдяки прямим поставкам безпосередньо зі складу та налагодженій системі логістики, ми здатні надати самі мінімальні ціни, а також забезпечити швидку і акуратну доставку точно і в строк за вказаною замовником адресою. З нашою допомогою польська модульні меблі VOX стає ближче і доступніше вітчизняному покупцеві. Ми працюємо, щоб оригінальні, якісні і практичні елементи прикрашали інтер'єри українських квартир і будинків, створювали затишок і радували своєю функціональністю кілька поколінь.
Слід зазначити, що головними принципами виробника є: екологічна чистота продукції, що випускається, високий контроль якості, актуальний дизайн і конкурентоспроможні ціни. Таким чином, модульні системи ВОКС володіють усіма потрібними якостями, при цьому реально відображаючи обрану концепцію в кожному випускається виробі. Підприємство планомірно оптимізує виробничі процеси, вишукує внутрішні резерви, застосовує прогресивні методи організації праці. Тому можна бути впевненим, що ціна модульних меблів VOX більш ніж обгрунтована і ні в якому разі не зменшується за рахунок зниження якості. Це підтверджується численними нагородами престижних конкурсів, визнанням на світовому рівні. Меблі від даного польського виробника являє собою наочний зразок якості і досконалого стилю, на який рівняються аналогічні підприємства галузі.
Запрошуємо вас купити модульну систему ВОКС з швидкою і акуратною доставкою в ваш домашню адресу або до найближчого відділення кур'єрської служби. Доставка проводиться в будь-який населений пункт України. Жителі Харкова і області можуть скористатися послугою безкоштовної доставки, а також замовити професійну збірку безпосередньо на місці установки модульних меблів VOX.
0 грн.