Модульні меблі KENTAKI BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Виконана в стилі завжди актуальною класики з використанням планки з патиною в фасадах, глянцевих карнизів, а також витончених витіюватих ручок, модульні меблі KENTAKI виробництва польської фабрики BRW пропонує чудове рішення по створенню неповторного інтер'єру з індивідуальним підбором всіх його складових елементів. Ця колекція модульних меблів одна із самих великих і дозволить облаштувати ваше житло в одному стилі. Тут є все необхідне для вітальні, спальні, кабінету і передпокою. Модульні меблі Кентакі містить 36 елементів, виконаних у природній кольоровій гамі «Каштан».
Лінійка модульних меблів KENTAKI BRW пропонується в наступних видах елементів:
* Вішалка * Дзеркала * Комоди * Двоспальні ліжка * Полки * Обідня столик * Журнальний столик * Письмовий столик   * Туалетний столікік * Тумбочки підлогові * Приліжкова тумба * Кутова тумба * Шафи підлогові * Шафа з вішалкою         * Шафа верхній * Шафа верхній кутовий * Вітрина * Стелажі
Як бачите, велика кількість модульних елементів, виконаних в єдиному вишуканому класичному стилі, надасть можливість вибрати тільки найнеобхідніше і облаштувати житло будь-якої площі. Зауважимо, що при розробці лінійки нової модульної меблів Кентакі БРВ були об'єднані кращі рішення з систем KENT і STYLIUS. Це дозволило зберегти колірну гамму і зовнішній вигляд попередньої колекції, зробивши фасади більш виразними і благородними.
Запрошуємо вас купити модульну меблі KENTAKI виробництва фабрики Black Red White (Польща) в нашому інтернет-магазині з доставкою. Вона стане ідеальним рішенням при облаштуванні інтер'єру будь-якого житла в єдиному стилі для тих, хто віддає перевагу витонченості класики, втілене в сучасній багатофункціональною і універсальної модульної меблів Кентакі.
0 грн.