Модульні меблі Moden BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Лаконічні форми модульної системи Moden BRW виробництва компанії Black Red White (Польща) допоможуть візуально розширити кімнату, облаштовувати в мінімалістичному інтер'єрі. Її характеризують прості геометричні форми, дещо виступаючий фасад, у якого злегка скошені краї, і повна відсутність ручок. Легке відкриття проводиться за допомогою якісних петель і роликових напрямних від добре себе зарекомендувала німецької компанії Hettich.
Колекцію Моден БРВ виготовляють з ДСП в корпусі кольору сірий вольфрам. Фасад може бути або світлим «дуб сан ремо», або темним «горіх колумбия». При цьому досить виражений малюнок дерева прекрасно гармонує з фасадом, створюючи враження меблів з масиву дерева.
Великий асортимент модулів в колекції Moden надає можливість підібрати необхідний комплект для облаштування сучасної вітальні. До неї входить 14 елементів, представлених: комод (3 види); Шафою традиційним і кутовим; Навісними шафами (2 види); Пеналом; Вітриною; Стелажами (2 види) + кутовим; Надставками (2 види).
Модульна система Moden BRW практична, функціональна і розроблена з урахуванням усіх сучасних вимог до меблів. Вона чудово підійде для тих людей, яким в дизайні кімнати необхідна просторова свобода.
Запрошуємо вас купити модульну систему Моден БРВ у нас в інтернет-магазині. Ми здійснимо швидку доставку за вказаною вами адресою. Кожен елемент пропонованої колекції поставляється в окремій упаковці з повним комплектом фурнітури і кріплення.
0 грн.