Модульні меблі Наталія BRW

Незвичайно красива модульна система Natalia BRW від фабрики Black Red White (Польща) ідеально підходить для приміщень, витриманих у класичному стилі. Глибоке різьблення на фасаді, закруглена форма ніжок, стільниць та цоколів, декоративні металеві ручки, чуттєвий колір «вишня Прімавера» створюють враження розкоші і витонченості.В якості матеріалів використовується ДСП (корпус) і термовлагостойкій МДФ (фасад, стільниця), яке має високу стійкість до подряпин і механічних пошкоджень. Фірмові петлі і роликові напрямні Hettich (Німеччина) гарантують безперебійну роботу, ручки - Siro (Австрія) виглядають просто чудово.
За допомогою колекції Наталія БРВ можна обставити практично весь будинок. Тут є меблі, призначені для спальні, вітальні, їдальні і кабінету. Усього є 31 модульних елемента, представлених: двоспальним ліжком; Стільцем; Тумбами (в т.ч. прикроватной і ТБ); Шафами; Двома стелажами; Столами (журнальним, письмовим, обіднім); Комодами (в т.ч. комодом-буфетом і кутовими рішеннями); Вітринами; Дзеркалом.
Дуже зручно, що в комплекті Natalia BRW маються кутові рішення вітрин і комодів, за допомогою яких легко меблювати зазвичай порожнє місце.
Запрошуємо створити у своєму будинку атмосферу розкоші і модульну систему Наталія БРВ купити в будь-якій комплектації в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо якісну доставку за вказаною вами адресою.
0 грн.