Модульні меблі Komx BRW

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Польська компанія Black Red White (BRW) створила практичну модульну систему Komx спеціально для шанувальників дизайну інтер'єру в стилі мінімалізм. Вона представлена ​​комодами, полицями і стелажами різних розмірів з широкою функціональністю і винятковим комфорт при використанні. Як матеріал застосовується екологічно чиста ДСП, фурнітура - від німецької компанії Hettich, відомої по всьому світу високою якістю виробленої продукції.
Меблі з колекції  Комкс БРВ виконана в теплому кольорі «дуб Сонома» з вираженою фактурою деревини, завдяки чому буде чудово виглядати при облаштуванні сучасної вітальні, домашнього кабінету, а також офісу.
Великий вибір елементів модульної системи Komx BRW надає можливість створити необхідні комплекти для сучасного і зручного облаштування приміщень будь-якої площі. Щоб максимально використовувати простір, в асортименті є кутова тумба. Всього в дану колекцію входять 15 меблевих елементів, представлених: комод (8 видів); Стелажами (4 види); Двома полками; Кутовий тумбою.
Запрошуємо вас купити модульну систему Комкс БРВ в нашому інтернет-магазині з швидкою і акуратною доставкою на вашу адресу. Дана меблі виділяється простий строгістю форм і широким вибором складових її модулів, дозволяючи підібрати для кожного ідеальне рішення при створенні сучасного інтер'єру, що втілює в собі модний мінімалізм.
0 грн.