Модульні меблі Idento BRW

Елегантна, виконана «під старовину» модульна система IDENTO від польської фабрики BRW (Black Red White) дозволить вам зробити кожну з кімнат набагато світліше і просторіше завдяки виразно білому кольору. Різна компоновка її елементів надасть ідеальну можливість облаштувати вітальню, спальню і передпокій. У цій колекції меблі виконана в класичному стилі з підкреслено вишуканими формами. Додатковий штрих ефекту старіння фасаду надає благородна патина, маються фрезеровані елементи, у вітринах - прозоре скло, а стилізовані ручки зроблені з металу.
Модульні елементи системи ідент БРВ виробляються з ДСП і МДФ з патинуванням. Тут є місткі шафи, різного плану вітрини і комоди, пенал, зручні тумби, журнальний стіл і дзеркало. Все зроблено якісно і красиво, пропонуючи практичну функціональність, зручність і затишок.
Всього модульна система Idento BRW включає 16 елементів-модулів, представлених: Двома видами вітрин + вітриною надставкою; Ліжком; Двома шафами; Пеналом; Двома комодами; Тумбами, включаючи приліжкові, ТБ і кутові; Журнальним столом; Дзеркалом.
Запрошуємо вас купити модульну систему ідент БРВ в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою на вашу адресу. Ви можете замовити дану меблі як в повному комплекті, так і окремими модулями. Кожен з елементів меблів буде поставлений в окремій упаковці з повним комплектом кріплення і фурнітури.
0 грн.