Ліжка полуторні

Полуторні ліжка


Полуторка або ліжко полутороспальне має завидну популярність у покупців і тому не обділена увагою виробників меблів. В арсеналі кожної солідної меблевої фабрики є не одна модель даного виду ліжок. Широке застосування даного виду виробів диктує свої умови жорсткої конкуренції в цьому сегменті меблевої промисловості. Ліжка полуторки використовуються в приватних, комерційних інтер'єрах, встановлюються в сфері санаторно-курортного обслуговування і так далі.

Ми пропонуємо купити полуторне ліжко в Харкові з можливістю безкоштовної доставки по Україні і безкоштовної збірці на місці у покупця для жителів міста. В даному каталозі півтораспальних ліжок представлено більше 1200 моделей від 15 вітчизняних і європейських меблевих фабрик. Великий вибір, лояльні ціни, спеціальні умови по акції - все це сприяє купівлі ліжок та інших меблів в інтернет-магазині «Ваша Меблі».


Купити полуторне ліжко в Україні


Безсумнівно, збільшений розмір даного виду ліжок в порівнянні з односпальними пропонує більше зручності і можна відчувати себе більш розкуто під час сну. Багато хто віддає перевагу саме Полутороспальна ліжко односпальне. Хоча ціна ліжка полуторки трохи вище, ніж стоїть перед нею в класифікації вужчого розміру ширини спального місця, це не зупиняє покупців. І це ставитися як до купують ліжко для себе, так і для установки в комерційних інтер'єрах.

У нашому каталозі ви легко зможете підібрати модель, використовуючи зручну систему фільтрів. Так ви можете вибрати продукцію обраних виробників, зробити сортування по ціні, рейтингу або назвою. До послуг наших покупців надається можливість вибору однієї моделі по ширині спального місця, кольором корпусу, оббивні матеріали. Також півтораспальних ліжка можуть мати подкроватних висувні ящики, підйомний механізм і інші доповнення, що розширюють функціональність.

Найдешевша ліжко полутороспальне обійдеться в пару - трійку тисяч гривень, ексклюзивні моделі можуть коштувати більше десяти тисяч гривень. Прості і недорогі вироби будуть ідеальним рішенням для облаштування квартири молодої сім'ї, кімнати в гуртожитку, гостьового сервісу системи HoReCa та інших установах, які потребують недорогих, але практичних рішень створення комфортного спального місця.


Купити полуторне ліжко в Харкові


Оскільки ціна ліжка полуторки багато в чому визначається використовуваними при її виготовленні матеріалами, то недорогі вироби, як правило, мають корпус з ДСП і аскетичну конструкцію. Ліжка середнього цінового діапазону виготовляються з використанням металевих елементів і використання натурального дерева. У топовом ціновому діапазоні знаходяться вироби з застосуванням ручної роботи, оббивкою дорогими тканинами, кожзамом або натуральною шкірою.

Спеціалізований магазин «Ваша Меблі» запрошує купити полуторне ліжко в Україні виробництва таких відомих вітчизняних і європейських меблевих фабрик, як

• Forte
• Gerbor
• Halmar
• MELBI
• Novelty
• Signal
• Sofyno
• VOX
• Woodsoft та інших.

Представлена ​​в нашому каталозі продукція відрізняється високою якістю виготовлення, лояльними зваженими цінами, високим споживчим попитом. На багато моделей поширюється акція з безкоштовної доставки. Також ми надаємо послуги зі складання меблів на місці у замовника. Запрошуємо вас приєднатися до нашої спільноти в соціальній мережі Фейсбук і отримати більше переваг від покупки меблів. Ви завжди першими будете дізнаватися про акції, брати участь в конкурсах і вікторинах.
0 грн.