Ліжка з підйомним механізмом

Ліжка з підйомним механізмом

 
Завдяки своїй практичності, такий предмет інтер'єру як підйомна ліжко завоював заслужену популярність у покупців. Конструкція самого ліжка передбачає наявність додаткового місця для зберігання. Це дуже зручно і замінює таким чином відразу два елементи: саме ліжко і ящики для зберігання. Зручний механізм дозволяє легко піднімати спальне місце і видаляти подкроватних простору. Тут можна зберігати постільні приналежності, іграшки та багато іншого.
 
Безсумнівно, односпальне ліжко з підйомним механізмом - це справжня знахідка для малогабаритних квартир, у яких кожен метр житлового простору розкіш. Виробники пропонують найрізноманітніші конструкції даних виробів. Є моделі горизонтальні (піднімаються над корпусом) і вертикальні (відкидаються вгору). Другий варіант найекономніший в плані збільшення житлової площі. При цьому додається нова функціональність, оскільки такі моделі можуть містити в собі, наприклад, полиці або столик.
 

Односпальне ліжко з підйомним механізмом

 
Самі ліжка, обладнані механізмом підйому спального місця, розрізняються по його виду. Зокрема, це може бути:
 
• Петлевой механізм
• Пружинний механізм
• Механізм з газовими амортизаторами
 
Традиційно, у кожного з варіантів є свої переваги і недоліки. Так петлевий механізм не призначений для інтенсивного використання, тобто зберігати в піддоні часто використовувані речі і предмети тут не передбачено. Це хороший економний варіант для нечастого вилучення і зберігання тимчасово невикористовуваних предметів, але не для постільної білизни.
 
Якщо ж вам потрібно купити двоспальне ліжко з підйомним механізмом в Україні, яка має достатню зносостійкість для щоденного піднімання-опускання, зверніть увагу на пружинний механізм або обладнаний газовими амортизаторами. Природно, за зручність і комфорт доводиться платити більше, ніж вибираючи економний варіант, але це позначається на процесі експлуатації, який триває довше, а також легкої заміни пружин або газового амортизатора.
 
Незалежно від того, купуєте ви ліжко з механізмом підйому в Харкові або іншому місті країни, ви отримуєте відмінне рішення, що володіє завидною практичністю використання. Зокрема, наш інтернет-магазин пропонує найкращі рішення від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників:
 
• BRW Україна
• Embawood
• Halmar
• Illini
• MELBI
• Novelty
• Sofyno
• VOX
• Woodsoft
та інших.
 

Ліжко з механізмом підйому в Харкові

 
Підводячи підсумки використання даного виду виробів, можна сказати, що підйомна ліжко має міцну конструкцію, зручна і проста в експлуатації, істотно заощаджує квадратні метри, дозволяючи зберігати речі в просторому ящик для білизни. Доповнивши ліжко ортопедичним матрацом, ви отримаєте ідеальне спальне місце для здорового сну і повноцінного відпочинку. Відзначимо, що каркас і рама можуть бути виконані з дерева, металу, ДСП, кожен вид має свої переваги в довговічності або в більш низької вартості.
 
Пропонуємо вам купити двоспальне ліжко з підйомним механізмом в Україні, використовуючи всі можливості інтернет-магазину «Ваша Меблі». У нас ви знайдете широкий асортимент виробів для вашого інтер'єру по більш ніж лояльними цінами. Ми надаємо цілий спектр супутніх послуг, акуратно і швидко доставляємо замовлення в вказане вами місце, на переважна більшість товарів поширюється безкоштовна доставка. Також ви можете замовити збірку на місці нашим фахівцем.
 
Запрошуємо вас познайомитися з пропонованим асортиментом і створити неперевершену атмосферу затишку у вашому будинку або квартирі.
0 грн.