Ліжка дерев'яні

Ліжка дерев'яні

 

Благородство натурального дерева для справжніх цінителів справжніх і довговічних виробів пропонує такий предмет інтер'єру, як ліжко двоспальне дерев'яне, що є вічною класикою, ніколи не йде з моди. Витонченість ліній, різноманітність візерунків і форм демонструють вироби, що відносяться до даного виду ліжок.

Серед усього представленого різноманіття вони володіють особливим шармом, привносячи в будинок частинку тепла, яке несе в собі натуральна деревина. Для виробництва використовуються як традиційні породи дерева, так і екзотичні. Найбільш поширені ліжка, виготовлені з:

• Бука
• Вільхи
• Сосни
• Ясеня
• Гевеї
• Дуба
• Берези.

У нашому інтернет-магазині представлені ліжка з натурального дерева в Харкові, виготовлені з даних порід дерева з варіюванням ширини спального місця від 80 см до 2 м у всьому різноманітті кольорів. В одній картці товару представлено кілька видів одного дизайну. Тут можна вибрати колірну гамму і необхідну ширину. Тому ви обов'язково знайдете найкращий варіант для облаштування інтер'єру вашої спальні.


Купити дерев'яне ліжко в Україні


Незважаючи на безліч компромісів, які пропонує сучасна меблева промисловість, виготовляючи імітації фактури натурального дерева, природний матеріал залишається завжди в ціні. Незалежно від того, вам необхідна ліжко односпальне дерев'яне або її двоспальний варіант, ви отримуєте оригінальний виріб з цілісного масиву натуральної деревини. Вона здатна, як жоден штучно створений матеріал, оживити інтер'єр спальні, подарувати насолоду і затишну атмосферу комфорту.

Не секрет, що ліжко двоспальне дерев'яне служитиме десятиліттями. Фактура обробляється лаками, які передають натуральні відтінки матеріалу, також може покриватися фарбами, співзвучними з обраним дизайном кімнати. З усіх порід деревини, яка використовується у виробництві ліжок, лідируюче місце займає Вільха. Вона шанована як майстрами за податливість до обробки матеріалу, так і покупцями, оскільки має гарну структуру, володіє одночасно легкістю і міцністю.


​Ліжка з натурального дерева в Харкові


Також ліжко односпальне дерев'яне, виготовлена ​​з бука, не менше популярна на меблевому ринку нашої країни. Характеристики даної породи дерева ідентичні дубу, але при цьому вироби з бука більш доступні за ціною і не настільки масивні і важкі. Крім виготовлення меблів, бук використовується як будівельний матеріал обробки. Таким чином можна гармонійно вписати ліжко з натуралістичним дизайном спальні і всього будинку.

Пропонуємо вам відвідати наш каталог і тут ви знайдете все різноманіття ліжок, виготовлених з різних порід натуральної деревини. У нас ви зможете не тільки купити дерев'яне ліжко в Україні, а й повністю облаштувати меблями інтер'єр вашого будинку або квартири. Максимально вигідні умови, лояльні ціни, акції з безкоштовної доставки, професійні консультації, складання на місці у замовника - все це до послуг наших покупців.

Запрошуємо приєднуватися до нашої спільноти в соціальній мережі Фейсбук, тут ви знайдете багато цікавої та корисної інформації, будете першими дізнаватися про акції і брати участь в наших конкурсах для передплатників і покупців.
0 грн.