(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
392-00-83 Харьков
0

Ліжка металеві

1 2 3
​Витонченість плавних ліній, вишуканий шарм, благородство силуетів і інші виразні особливості притаманні такому виду меблів, як ліжка з металу. До цього слід додати їх високу міцність, бездоганність в експлуатації, найбільш тривалий період використання в порівнянні з ліжками, виконаними з інших матеріалів. Відвідавши наш каталог металевих ліжок, ви, безумовно, підберете найкраще рішення для облаштування інтер'єру вашої спальні, а також дитячої або молодіжної кімнати. Багата гамма асортименту, різноманіття моделей, краса виконання в різноманітних стилях не залишить байдужими навіть найвимогливіших покупців, що підбирають вишукані варіанти з індивідуально їм властивим особливостям. Ліжка з металу привнесуть особливий шарм, посилять візуальний ефект благородства і досконалості, сприятимуть створенню неповторної обстановки кімнати. Вони доречні і є актуальними не тільки для приватних, але також і для установки в комерційних інтер'єрах. Висока міцність і надійність дозволить гарантувати той факт, що незалежно від комплекції мешканців, які проживають в кімнатах вашого готелю, будинку відпочинку, пансіонату, металеве ліжко купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині більш ніж впорається з будь-яким навантаженням на її підставу. Високу надійність доповнює бездоганні зовнішній вигляд, споконвічно властивий даному виду меблів.
У нас представлені якісні вироби виробництва вітчизняних і зарубіжних виробників металевої та інших меблів. Налагоджені зв'язки і прямі поставки дозволяють нам формувати лояльні ціни на металеві ліжка в рамках доступних більшості українських покупців. Серед додаткових переваг ліжок з металу потрібно відзначити можливість фарбування в будь-який колір, що гармонує з обстановкою інтер'єру, просту розбирання та складання, не схильність до природного зносу і випливають з даних параметрів надійність і довговічність експлуатації. Самі металеві ліжка можуть виконуватися з зварних профілів і мати ковані елементи в якості витончених прикрас. Незалежно від свого виконання, такі ліжка є стилеобразующими, що створюють не просто милу обстановку в спальні, а повноцінний гармонійний інтер'єр.
Запрошуємо вас познайомитися з пропонованим нами асортиментом і ліжко металеву купити з доставкою за вказаною вами адресою як безпосередньо на будинок, так і в найближче відділення кур'єрської служби. Для жителів Харкова і Харківської області ми можемо запропонувати унікально вигідні умови по безкоштовній доставці, а також кваліфіковану збірку на місці у замовника.
0 грн.