Ламелі для ліжка

Ламелі для ліжка


Важливу роль в забезпеченні ортопедичних властивостей ліжка грають такі її складові елементи, як ламелі. Вони являють собою каркас на металевій основі, в якому встановлені пружні дерев'яні пластини. Самі ламелі підсилюють ортопедичний ефект матраца і забезпечують зниження навантаження на нього. Ви можете придбати металевий каркас ліжка в Україні у вигляді складового елементу або як готовий виріб, до якого потрібно просто додати матрац для повноцінного спального місця.


Спеціалізований інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує купити ламелі для ліжка в Харкові за низькою ціною зі швидкою та безкоштовною доставкою по обговореному з покупцем адресою. Це досить затребуваний товар, який користується стійким попитом. Оскільки багато виробників мають в своєму асортименті каркаси ліжок без комплектації ламелями, даний розділ дозволить доповнити такі вироби якісними ортопедичними елементами для здорового і повноцінного сну.


Каркас для ліжка з ламелями


Якщо вам потрібно купити каркас ліжка, пропонуємо скористатися унікальною пропозицією від нашого інтернет-магазину. У нас ви знайдете лояльні ціни, можливість безкоштовної доставки, послугу складання меблів на місці у замовника для жителів Харкова. Вибираючи ламелі для ліжка, потрібно знати про особливості, властивих даному виду товару. Конструкції ламелей можуть бути односпальними, полуторними і двоспальними, і, крім традиційного виконання основи решітки з металу, вона може бути і дерев'яною.

Пружинні пластини можуть мати різну ступінь жорсткості, вибір якої є індивідуальним для людей з різною вагою. Виготовляють їх з бука, сосни і берези. Так, ламелі з бука відрізняються міцністю і пружністю, що ідеально для людей з великою вагою. Вироби з сосни і берези мають більш низьку вартість, але їх характеристики підійдуть тільки для людей з невеликою вагою. Закріплюються пружинні пластини до каркаса за допомогою наконечника-власника або вставляються в пази металевого каркаса.

Також для тих, хто шукає металевий каркас ліжка в Україні, буде цікаво знати про ламелях з регульованою жорсткістю і про ламелях-трансформерів. Ці сучасні види пружинних пластин дозволяють регулювати жорсткість і підбирати оптимальну конфігурацію для зручного положення під час сну.

Таким чином, перед тим, як купити каркас ліжка, вам потрібно визначитися з такими параметрами:

• Габаритні розміри каркаса;
• Ламелі прямі або ортопедичні вигнуті;
• Матеріал виготовлення ламелей.

Все це дозволить отримати необхідний варіант для повноцінного відпочинку і здорового сну. Крім цього пружинні пластини істотно продовжать термін служби ортопедичного матраца.


​Купити ламелі для ліжка в Харкові


Наш інтернет-магазин запропонує вам підібрати каркас для ліжка з ламелями по ортопедичним рекомендаціям, а також погодивши його з обраним виробом, якщо передбачається вставка його в інший каркас: двоспальний, полуторний або односпальний. Таким чином, ви отримаєте якісний виріб, яке дозволить знизити навантаження на хребет, поліпшити кровообіг, створити сприятливий вплив на здоров'я в цілому.
0 грн.