(050) 853-9-222 МТС
(067) 490-9-222 Киевстар
(063) 184-9-222 Life
0

Матраци бонель

1 2

Матрац боннель


Класика меблевого виробництва - матрац пружинний блок Боннель вже більше 100 років використовується в меблевій промисловості. Він відрізняється демократичною ціною і має безліч істотних переваг. Не слід плутати Боннель зі звичайними пружинними матрацами з властивим їм просіданням в процесі експлуатації. Тут у виробництві використовується абсолютно інша технологія і матраци на Боннель користуються хорошим попитом, що не поступається більш сучасним різновидам продукції даного сегмента.

В цій категорії нашого каталогу представлені наступні види матраців, в технології яких використаний пружинний блок Боннель:

• Матраци стандартної форми
• Дитячі матраци
• Матраци нестандартної форми
• Для підвищених навантажень
• Каркасні матраци
• Тонкі матраци

Всього в категорії представлено понад 30 моделей, причому в кожній з них ви зможете підібрати необхідний розмір. Картки товарів містять якісне фото виробу, тривимірну модель візуалізації виду в розрізі, докладний опис і характеристики. Тому, якщо вам необхідно купити матрац Боннель в Харкові, інтернет-магазин «Ваша Меблі» запропонує вам найбільш лояльні ціни в широкому діапазоні модельного ряду, а також забезпечить швидкий і акуратну доставку за вказаною адресою.


Боннель матрац в Україні


Безсумнівно, матрац пружинний блок Боннель займає істотну частку супутніх товарів меблевого ринку і виробники приділяють даному напрямку підвищену увагу. Українському споживачеві пропонується великий вибір виробів цієї категорії, як відповідь на підвищений попит, і тому є безліч обґрунтованих причин. Подібна конструкція матраців відноситься до категорії залежних пружинних блоків. Тобто всі елементи надійно з'єднані між собою.

Система Боннель, крім цього, має на увазі особливий спосіб закріплення пружин, при якій радіус витків має збільшуються і зменшуються співвідношення. Так, в центрі вони більш звужені, а по краях розширені, що формує своєрідну «талію». Саме такий спосіб дозволяє отримати ефект рівномірного розподілу навантаження, зберігаючи правильне положення тіла людини під час сну. Варто також відзначити, що в системі Боннель застосована високоякісна сталь з якої виготовлені пружини.


Купити матрац Боннель в Харкові

 

Всім хто цінує класичні традиції і є прихильником надійних виробів, які мають тривалий термін служби, інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує придбати Боннель матрац в Україні за демократичними цінами з доставкою. Серед суттєвих переваг блока Боннель потрібно відзначити високу планку надійності і здатність витримувати великі навантаження. Так, для людей з вагою в понад ста кілограм дана технологія виготовлення матраців повністю забезпечить упевнений використання ортопедичних якостей вироби.


При тиску ваги на пружину, вона виконує протидію і рівномірно розподіляє його в складі всього блоку. Подібний ефект розподілу навантаження називається «прогресивна пружність». Каркас з металу надає стійкість, пружини не розгойдуються в сторони і не зміщуються. Слід врахувати відсутність тертя і скрипу в матрацах на пружинних блоках Боннель, а термін їх служби понад 15 років. Додаткові прошарку служать пом'якшувачами і змінюють властивості виробу, наприклад, збільшують жорсткість.

Підводячи підсумки, потрібно сказати, що матраци на пружинному блоці Боннель можуть довго витримувати підвищені навантаження, зберігають еластичність, мають ортопедичний ефект, доступну вартість, забезпечують волого і повітрообмін.
0 грн.