Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци


В даний час все більше людей віддають перевагу саме ортопедичних матраців, як здатним дійсно забезпечити правильне положення хребта під час нічного відпочинку і належним чином розподілити навантаження на нього. Ви зможете купити ортопедичні матраци в інтернет магазині «Ваша Меблі», представлені в наступних категоріях:

Бонель
Незалежний пружинний блок
Безпружинні
Дитячі
Нестандартної форми
Для підвищених навантажень
Каркасні
Тонкі

Незалежно від того, необхідний вам матрац ортопедичний двоспальний, полуторний або односпальний, широкий вибір розмірів, конфігурацій, жорсткості і наповнювачів дозволить легко підібрати потрібний виріб. Кожен вид матраца має своє призначення і рекомендується до використання певними типами людей, в залежності від віку і конституції. У свою чергу тонкий ортопедичний матрац змінює характеристики спального місця і застосовується додатково до основного.


Купити ортопедичний матрац в Харкові


За конструкцією матраци поділяють на пружинні і безпружинні. Пружинні матраци випускаються з залежними і незалежними пружинами. Перші пов'язані між собою, а другі відокремлені один від одного. Конструкція, наповнювач, жорсткість і інші параметри впливають на ціни на ортопедичні матраци в Україні, тому потрібно уважно підійти до питання вибору оптимального варіанту як за параметрами, так і вартості. Найбільш зручними вважаються моделі, що мають пружинні блоки або незалежні пружини.

Ви можете купити ортопедичні матраци в інтернет магазині «Ваша Меблі» на найвигідніших умовах, зі знижкою на більшість моделей, а також швидкою доставкою за вказаною вами адресою. У нас представлений великий асортиментний ряд продукції від таких відомих брендів, як

• Doctor Health
• Evolution
• Herbalis Kids
• Sleep & Fly
• Sleep & Fly Fitness
• Sleep & Fly Organic
• Take & Go
• Take & Go bamboo
• Матролюкс

У нас є як пружинні так і безпружинні конструкції матраців. Каталог містить більше 140 моделей, що відрізняються типом і габаритними розмірами. Ви можете вибрати матрац ортопедичний двоспальний або полуторний або односпальний, використовуючи зручну систему фільтрів і вибірок. Вартість моделей нижньої цінової категорії починається від тисячі гривень, топові моделі мають вартість понад десяти тисяч гривень. Також ви можете підібрати вироби за певними виробникам, тип і габаритний розмір.


Купити ортопедичний матрац в Україні


Інтернет-магазин «Ваша Меблі» пропонує найкращі умови та ціни на ортопедичні матраци в Україні, які ви можете замовити у нас прямо зараз не відкладаючи. Підібравши даний виріб правильно, ви забезпечите собі повноцінний відновлює сон, крім цього, позбудетеся від безсоння, болів в спині, а також від алергії при наявності даних захворювань. Якщо вам необхідно змінити характеристики спального місця, в цьому допоможе тонкий ортопедичний матрац, доповнивши своїми властивостями основний.

Ми впевнені, що придбання стане відмінною інвестицією для свого здоров'я і здоров'я своєї родини. Рекомендуємо познайомитися з пропозиціями нашого каталогу, прочитати відгуки і рекомендації, щоб зробити правильний усвідомлений вибір такого необхідного елементу для ліжка або каркаса.
0 грн.