Безпружинні матраци

Безпружинний матрац


Такий вид матраца, як безпружинний, є відмінним рішенням для безлічі варіантів використання. Зокрема, він може виконувати такі функції, як

• Запасне спальне місце
• В якості основного для ліжка
• Доповнення для дивана
• Як для підлоги ліжко

Якщо вам потрібно організувати запасне спальне місце, безпружинний матрац буде, як не можна, до речі. Розмістити родичів і гостей, які залишилися з ночівлею, і інші типові ситуації можна розв'язати з його використанням. При цьому ціни на безпружинні матраци даної категорії більш ніж прийнятні. Це скромні і нехитрі моделі, більшість з яких можна скручувати в рулон. Вони не займають багато об'єму при зберіганні і завжди зможуть вирішити проблеми організації запасного спального місця.

Моделі безпружинних матраців розрізняються по своїй жорсткості. Вона визначається наповнювачами, що формують його прошарку. Кількість шарів може доходити до шести і більше. Чим їх більше і різноманітніше комбінація, тим більш зручним для спини буде матрац. Для дітей рекомендують жорсткі безпружинні матраци з наповнювачем з натурального кокосового волокна. З нього роблять прошарку матраців і для дорослих, щоб посилити ортопедичні властивості. Матраци з кокосового волокна міцні і довговічні.


Купити безпружинний ортопедичний матрац в Україні


У нас представлений великий вибір безпружинних матраців, в тому числі дитячих і тонких. Як один з варіантів додаткового спального місця, яке буде використовуватися часто, але не повинно займати простір в денний час, стане використання високої моделі з великим числом шарів. Вночі він кладеться на підлогу, а днем ​​розміщується вертикально або на ліжку. Пропонуємо купити безпружинний матрац в Харкові для вирішення багатьох проблем організації додаткового самодостатнього спального місця.

Якщо вам потрібен матрац на диван, вибирайте тонку модель висотою 3-9 см. Для її використання потрібно закріпити виріб за допомогою спеціальних еластичних стрічок, що перешкоджають сповзанню. Ми реалізуємо безпружинні матраци з доставкою по всій Україні. Ви можете вибрати необхідні габаритні розміри, жорсткість, наповнювачі, колір і інші параметри. Кожна картка товару містить фото вироби і тривимірну модель візуалізації його внутрішнього змісту, що дозволить розглянути всі вхідні в нього шари.


​Купити безпружинний матрац в Харкові


Інтернет-магазин «Ваша меблі» реалізує високоякісну продукцію від відомих українських і європейських брендів. У даному розділі представлені безпружинні матраци від таких торгових марок, як

• Doctor Health
• Evolution
• Halmar
• Sleep & Fly Mini
• Take & Go
• Take & Go bamboo
• Матролюкс

При високій якості виробів, ціни на безпружинні матраци в нашому інтернет-магазині лояльні і істотно менше, ніж у звичайних меблевих магазинах. Прямі поставки від виробників, наявність складських приміщень в Харкові дає нашим покупцям, особливо жителям цього міста, вагомі переваги. На багато моделей ми пропонуємо хороші знижки. Доставка виконується швидко і акуратно в будь-який населений пункт країни. Ви легко зможете підібрати матрац необхідної вам жорсткості і змісту.

Наш каталог містить понад 70 моделей безпружинних матраців, при цьому кожен виріб пропонується в різних розмірах. До послуг покупців зручна система фільтрів і сортування. Ви можете купити безпружинний ортопедичний матрац в Україні за найнижчою ціною, вибравши сортування за зростанням або подивитися ціновий сегмент топових моделей, зробивши сортування по зменшенню ціни. Також можна вибрати одного або декількох виробників, розмір, тип і діапазон цін.

Запрошуємо приєднатися до нашої спільноти в соціальній мережі Фейсбук і завжди першими дізнаватися про акції, брати участь в конкурсах і вікторинах. Бажаємо вдалих покупок для здорового і повноцінного сну!
0 грн.