Матрацы з незлежними пружинами

 

Матрац з незалежними пружинами


Незалежні пружини - це найбільш важлива складова анатомічного матраца. Купуючи матрац з незалежним пружинним блоком, ви отримуєте найбільш адаптоване під хребет виріб, здатне максимально ефективно розподіляти навантаження. Внутрішня будова такого виду матраців має ключову особливість. Тут кожна пружина упакована в окремий чохол, будучи незалежною згідно закладеної конструктивної особливості. І вже саме чохли з'єднуються один з одним.

Прогини будуть тільки в необхідних місцях і як підсумок - більш точне підстроювання під тіло сплячої людини. Горезвісний «ефект гамака», властивий недорогим конструкцій, тут відсутня, і їх ціна цілком себе виправдовує якістю характеристик використання. Таким чином купити матрац з незалежними пружинами в Харкові це отримати виріб з відмінними ортопедичними властивостями. При цьому ви отримуєте абсолютно безшумний матрац, так як відсутнє тертя між його складовими елементами.


Матрац з незалежними пружинами в Україні


У нашому інтернет-магазині ви можете легко вибрати і купити ортопедичний матрац з незалежними пружинами виробництва таких відомих вітчизняних і європейських брендів, як:

• Матролюкс
• Evolution
• Sleep & Fly
• Sleep & Fly Fitness
• Sleep & Fly Organic

Зручна система вибору дозволить отримати виріб згідно ваших вимог і отриманих ортопедичних рекомендацій. Картки товару містять не тільки якісне фото, але також тривимірні моделі вигляду виробу в розрізі. Тут ви зможете наочно побачити відмінність незалежних пружин за формою, типом, діаметру витка. Крім цього, матрац з незалежним пружинним блоком має різні прошарки, які надають його поверхні необхідних властивостей: жорсткість, м'якість або поверхневу пружність.


Купити матрац з незалежними пружинами в Харкові


Каталог містить більше 70 виробів, кожне з яких можна підібрати за розміром спального місця. На більшість матраців поширюється знижка по проведеної акції. Тому саме зараз ви зможете купити ортопедичний матрац з незалежними пружинами за вигідною ціною, з швидкою і акуратною доставкою за вказаною адресою. Для більш зручного вибору ви зможете вказати відображення одного або декількох типів, таких як

• Незалежний пружинний блок
• Матраци нестандартної форми
• Каркасні матраци.

Для зручності наших покупців система фільтрів за розмірами і сортування по ціні, назві і рейтингу. Найбільш доступні за вартістю вироби починаються від діапазону цін в пару тисяч гривень. Топові моделі мають вартість понад вісім тисяч гривень. На допомогу покупцям докладний опис кожного виробу з характеристиками, властивостями і особливостями. Тому ви зможете легко визначитися з вибором і вже найближчим часом отримати комфортний і здоровий сон на новому ортопедичному матраці.

Купуючи матрац з незалежними пружинами в Україні, ви отримуєте найбільш прогресивне в плані рівномірного і правильного розподілу навантаження виріб з необхідними характеристиками. Запрошуємо приєднуватися до нашої групи в соціальній мережі Фейсбук і отримати ще більше переваг від покупки. Ви першими дізнаєтесь про наші акції, зможете взяти участь в конкурсах і розіграшах. Також запрошуємо відвідати інші розділи каталогу і повністю укомплектувати необхідними меблями ваше житло.
0 грн.